22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Emisioni

Tag: emisioni

Blendi Fevziu: Emisionet me politikanë nga PD e PS më të...

Për Blendi Fevziun, pushteti në media buron nga audienca, ndaj thotë se udhëhiqet prej saj, ose, nga perceptimi për të, në propozimin e temave...

50-70 euro në një sekondë reklamë, cili është emisioni televiziv më...

Nga ofertat e kompanive celulare, ushqimet, pajisjet elektro-shtëpiake kompanitë i bombardojnë teleshikuesit me reklama pa fund nga mëngjesi deri në darkë vonë. Këto reklama paguhen...

Rama i mbyll emisionin prezantueses së Supersport-it?

Ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama paralajmëroi mediat që brenda 24 orësh të heqin nga transmetimi reklamat e kazinove dhe ato të basteve sportive. Ky...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!