23/01/2020
Home Tags Erion Brace

Tag: Erion Brace

Braçe hap arkivat, publikon fotot e vjetra me Fatos Nanon, Ilir...

Zv.kryeministri Erion Braçe është rikthyer shumë vite pas në kohë, duke kujtuar themelimin e FRESSH dhe duke hapur arkivat me foto të shkrepura 28...

Lobimi në SHBA/ Nuk ka prova për Bashën? Braçe: Ja ku...

Pas kreut të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar edhe zv.kryeministri Erion Braçe, pasi Gjykata e Tiranës pushoi hetimet për kreun e...

‘Mjekra e Vitit’: lexuesit e Politiko zgjedhin Dom Gjergj Metën, Rama...

Politiko.al, një përpjekje ironike për të shkuar kundër rrymës dhe manisë së 'njerëzve të vitit' që kaplon median, që nga ajo e huaj dhe...

Braçe mesazh në 75-vjetorin e çlirimit të Tiranës: Disa qeveri bashkëpunonin...

Zv.kryeministri Erion Braçe ka përcjellë një mesazh për politikën e sotme në ditën e çlirimit të Tiranës. Braçe ka sjellë në vëmendje se më herët...

Meta ‘kërcënoi’ me shpërndarjen e parlamentit, ironizon Braçe: Kujt i referohet,...

Përplasja për vakancën e dytë të Gjykatës Kushtetuese është kthyer tashme në një ‘luftë’ të ashpër edhe mes presidencës dhe shumicës qeverisës. Pak pas paralajmërimit...

Humbi të vëllanë në aksident, Braçe ngushëllon Blerina Gjylametin: Mike, bëhu...

Zv.kryeministri Erion Braçe ka ngushëlluar me fjalë prekëse deputeten e PS, Blerina Gjylametin, e cila mbrëmjen e së shtunës humbi vëllanë e saj në...

Lirohet ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, ‘kushëriri’ i Erjon Braçes  

Është lënë i lirë ish-drejtori i Kadastrës  në Durrës, Liridon Pula. I akuzuar për ‘shpërdorim detyre’, Apeli i qytetit bregdetar rrëzoi masën e sigurisë ‘arrest...

Braçe thirrje publike Çim Pekës: Mos iu fsheh policisë. Gazetari shfaqet...

Zv-kryeministri Erion Braçe shprehet se njoftimi i rremë i publikuar në disa media ka shkaktuar panik te qytetarët, duke akuzuar portalin Syri.Net te Cim...

Pakt Rama-Basha? Braçe dhe Gjermeni parimisht nuk janë kundër

Dy përfaqësuesit e mazhorancës, Erion Braçe dhe Eglantina Gjermeni kanë komentuar zërat për një marrëveshje të mundshme PS – PD. Braçe, në studion e...

Braçe çon për hetim tre gjyqtarë të Tiranës, Vlorës e Gjirokastrës:...

Zv.kryeministri Erion Braçe deklaron se ka kërkuar hetim për tre gjyqtarë në Tiranë, Vlorë dhe në Gjirokastër. Sipas Braçes, ata kanë vepruar në kundërshtim të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!