20/02/2020
Home Tags Erjon Brace

Tag: Erjon Brace

Aksioni i opozitës, zv/kryeministri Braçe ka një pyetje për presidentin Meta

Zv/kryeministri Erjon Braçe i ka drejtuar sot një pyetje Presidentit të Republikës, Ilir Meta, lidhur me aksionin e opozitës për bllokimin e rrugëve. “A është...

Erjon Braçe-Lulzim Bashës: Ti i ke bërë paratë e tua

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka sulmuar kryeopozitarin Lulzim Basha për protestat që organizon kundër Qeverisë. Duke publikuar foto të disa turistëve në Tiranë, Braçe thotë...

Erjon Braçe merr një tjetër detyrë të rëndësishme

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka marrë nga eprori i tij, Edi Rama, një tjetër detyrë të rëndësishme. Këshilli i Ministrave ka vendosur ta emërojë Braçen...

Braçe inspektim të papritur në Vlorë, nuk gjen drejtorët në punë

Zv/kryeministri Erjon Braçe ka zhvilluar sot një inspektim të papritur në disa institucione në Vlorë. Mediat lokale raportojnë se Braçe ka qenë që në...

Ish-deputeti i PD komenton kongresin e PS: Mendojnë se populli do...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka komentuar punimet e kongresit të Partisë Socialiste. Duke iu referuar propagandës, Paloka thotë se drejtuesit e PS...

Video/ “E ke mendjen te Tik Llalla”, dënohet fyerja e zv/kryeministrit...

Drejtuesit e mazhorancës nuk arrijnë të ruajnë qetësinë as kur përballë kanë gazetarë të cilët mundohen të bëjnë detyrën e tyre edhe në kushte...

Braçe konfirmon përplasjen me ish-ministrin Ahmetaj: Unë jam i majtë

Ashtu siç ishte raportuar prej kohësh në media, midis zv/kryeministrit Erjon Braçe dhe ish-ministrit të Financave, Arben Ahmetaj, ekziston një raport i tensionuar. Kjo...

Arrestimi i mundshëm i Vangjush Dakos, reagon zv/kryeministri Braçe: Ta harrojë...

Zv/kryeministri Erjon Braçe i është përgjigjur paralajmërimit të kryeopozitarit Lulzim Basha, për arrestimin e mundshëm të Vangjush Dakos, kryebashkiak i Durrësit. Në emisionin ‘A’...

Vendi në duart e Erjon Braçes/ Mungon Rama dhe Ruçi, ç’do...

Ndonëse protokolli e kërkon që njëri prej zyrtarëve më të lartë të shtetit të jetë i pranishëm në Shqipëri, ditët e fundit presidenti Ilir...

Në shkelje të protokollit/ Tre krerët e shtetit në tre kontinente...

Në shkelje të protokollit të shtetit, tre zyrtarët më të lartë janë larguar jashtë për vizita pune. Protokolli e kërkon që të paktën një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!