23/01/2020
Home Tags Erl Murati

Tag: Erl Murati

Analistët komentojnë nëntë kushtet: Gjermania dëshmoi njohjen e problematikave të Shqipërisë

Gazetari Erl Murati dhe historiani Ben Andoni mendojne se duhen vite që Shqipëria të plotësojë 9 kushtet e Gjermanisë për Hapjen e negociatave. Murati...

Murati: “Tahiri” nuk mjafton për hapjen e negociatave. Rama fiton më...

Gazetari Erl Murati është shprehur në studion e lajmeve të News 24 se Saimir Tahiri nuk po bëhet 'kokë turku' për negociatat. Sipas tij,...

Erl Murati: Rama përgjegjës për Valdrin Pjetrin, nuk mjafton distancimi përmes...

Gazetari Erl Murati ka komentuar në studion e ‘Opinion’ zbulimin e fakteve nga ana e PD për figurën e kryebashkiakut të Shkodrës, Valdrin Pjetrit....

Gazetari Murati: Mbështes bojkotin e zgjedhjeve nga opozita, por jo incidentet

Gazetari Erl Murati në studion e emisionit Real Story thotë se vendimi i opozitës nuk duhet parë si i veçuar nga realiteti. Murati thekson...

Gazetari Erl Murati: Protestat e opozitës, ‘prova gjenerale’ për 30 qershorin

Prova gjenerale për 30 qershorin, kështu i konsideron gazetari Erl Murati protestat e vazhdueshme të opozitës shqiptare. Në studion e ‘Ora News’, Murati theksoi...

Largimi i Edi Ramës? Gazetari Erl Murati: Ky është skenari që...

Gazetari Erl Murati tregoi një prej skenarëve që po diskutohet në korridoret e Partisë Socialiste për t’i dhënë një zgjidhje të mundshme krizës politike...

Parashikimet e gazetarëve: Rama nuk e mbyll mandatin, opozita nuk zëvendësohet

Në emisionin ‘Opinion’ po diskutohet tema: “Opozita, përsëri në protest”, ku gazetarët Erl Murati dhe Mentor Kikia vlerësuan tubimin e opozitës para Parlamentit. Pyetur lidhur...

Sot protestë/ Erl Murati: Suksesi i saj, do të varet nga...

“Pritshmëria e lartë e protestës lidhet kryesisht me faktin që ajo zhvillohet në sfondin e një pakënaqësie popullore në rritje, e cila nuk është...

Në studio me juristen e ministrisë, gazetari Murati: Diversion që tregon...

Gazetari Erl Murati, i ftuar në studion e emisionit ‘Dritare’, ka reaguar pasi u zbulua se Adelina Laci, që hiqej si studente ishte punonjëse...

Gazetari kujton precedentin e Ramës; mori një përfaqësi të studentëve dhe...

Gazetari Erli Murati tha se mirëkupton skepticizmin e studentëve për të caktuar një përfaqësi për t’u takuar me kryeministrin Edi Rama. Në emisionin ‘Dritare’...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!