14 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Ernesto Galli della Loggia

Tag: Ernesto Galli della Loggia

Editoriali në ‘Corriere Della Sera’: Italia influencë vetëm në Shqipëri, kudo...

Gazetari Ernesto Galli della Loggia ka publikuar një editorial në prestigjozen ‘Corriere Della Sera’ ku flet për rënien e Italisë si fuqi dhe dominimin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!