11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Ernesto Valverde

Tag: Ernesto Valverde

Valverde i “fal” mesfushorin Interit, nuk llogarit Realin

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, foli nga një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Real Sociedad-it në kampionat. Takim ky që do të zhvillohet...

Prapaskenat e Barcelonës, Pique: Shkuam në party pa leje, vuajta me...

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, gjithmonë prodhon debat gjithmonë kur flet për mediat. Barcelona ka shkëputur një pjesë të dokumentarit të klubit katalanas ku...

Rakitic largohet në janar, Valverde bën gati listën me 3 zëvendësuesit

Barcelona do që të largojë në merkaton e janarit kroatin Ivan Rakitic. Mesfushori ishte titullar, por ka thyer marrëdhëniet me drejtuesit dhe me pritet...

E ardhmja në rrezik, Valverde nuk trembet

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka treguar momentit e keq që po kalon skuadra e tij. Ai e pranon se ka nevorzizëm dhe duhet...

Valverde “i mbyll gojën” Ter Stegenit, reagim për deklaratat e portierit

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka dalë kundër portierit të tij Marc-Andre ter Stegen. Ky i fundit njihet për deklaratat e tij të...

Barcelona zyrtarizon trajnerin e ri, Valverde firmos kontratën

Ernesto Valverde qe nga dita e sotme eshte zyrtarizuar si trajneri i ri i Barcelones. Ai ka firmosur nje kontrate per dy vjet me...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!