18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Ervin Salianji

Tag: Ervin Salianji

Reagon sërish Alla: Do ngre padi ndaj ish-deputetit të PD, kam...

Kreu i bashkisë së Bulqizës ka reaguar sërish pas publikimit të një video nga tv abc dhe që sipas PD bëhet fjalë për atë,...

PD: Ky është kryebashkiaku i PS i filmuar duke konsumuar kokainë

Partia Demokratike akuzon kreun e bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla se është filmuar duke konsumuar lëndë narkotike, kokainë. Pas imazheve që bënë xhiron e rrjetit...

Zbardhet vendimi i gjykatës, pse Salianji u dënua me 1 vit...

Është zbardhur vendimi i gjykatës për dënimin me 1 vit burg për ish-deputetin e PD, Ervin Salianji për çështjen ‘Babalja’. Në vendim theksohet se ish...

Pretenca për Salianjin, ish-deputeti tregon të vetmen provë që pa në...

Ish deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me pretencën e prokurorisë, e cila kërkoi 1 vit e gjysmë burg...

Ish- deputeti i PD e pranon publikisht: Kam ngrënë çokollata me...

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji ka pranuar publikisht se ka konsumuar çokollata me hashash, por gjatë udhëtimeve në Amsterdam. I ftuar në ‘E diell’...

Shkarkimi i prokurorit të dosjes ‘Babalja’, reagon ish deputeti i PD:...

Ka reaguar ish deputeti i PD, Ervin Salianji pas shkarkimit nga KPK të prokurorit të Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri, i cili ishte edhe...

“Kuvendi në flakë”, Salianji kundërshton akuzat e presidentit dhe implikon Ramën

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji thotë se kryeministri ka pasur një plan për t’i vënë flakën Kuvendit në protestën e 8 qershorit. Në një...

Qarkorja me “mercenarët” e qeverisë/ Vjen reagimi i parë nga PD:...

Vjen reagimi i parë nga Partia Demokratike pas qarkores që qarkulloi së fundmi në media lidhur me porositë e Lulzim Bashës për demokratët, ku...

PD: Rama hesht për Kajmakun, zbaton kodin mafioz të heshtjes, “omerta”

Partia Demokratike ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama se po e kalon në heshtje denoncimin e opozitës me prova edhe nga sistemi TIMS, se...

“Çdo ditë është një vjedhje”, Ervin Salianji publikon kontratën: Edhe Kepi...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka publikuar në adresën e tij në Facebook dokumentin e  një kontrate, që sipas tij tregon se edhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!