23 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Euro 2020

Tag: Euro 2020

Shorti “Euro 2020”, reagon Sadiku: Do luhet mes Islandës dhe Turqisë,...

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku ka komentuar shortin e kombëtares për kualifikueset e ‘Euro 2020’. Në një reagim për “Supersport”, ai e cilëson grupin...

“Euro 2020”, Duka komenton shortin: Pozitiv, grupi ku nuk doja të...

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka komentuar shorin e kombëtares për kualifikueset e ‘Euro 2020’. Në një lidhje direkte për Supersport, Duka...

“Euro 2020”, datat se kur do të luhen ndeshjet e fazës...

Në Dublin të Irlandës u hodh sot shorit për fazën eliminatore të kampionatit Europian “Euro 2020”. Shqipëria është në grupin H së bashku me...

Shorti për “Euro 2020”, Panucci tregon objektivat

Trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci ka komentuar shortin për Euro 2020 ku Shqipëria është në grupin H së bashku me Francën, Turqinë, Islandën,...

Kualifikueset për në ‘Euro 2020’, Shqipëria në grup me Francën dhe...

Është hedhur në Dublin të Irlandës shorti për fazën eliminatore të ‘Euro 2020’. Kombëtarja shqiptare do të jenë në grupin H, në të njëjtin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!