20 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Eva murati

Tag: eva murati

Eva Murati zbulon ekipin e preferuar në Shqipëri, të dielën mposhti...

Moderatorja e emisionit sportiv ‘Champions League’ në Vizion Plus, Eva Murati ka zbuluar ekipin që bën tifo në Kategorinë Superiore. Në disa foto të...

Rama nxorri gishtin e mesit, moderatorja sportive: Presupozohet të jesh një...

Mbrëmjen e kaluar, kryeministri Rama përmes rrjetit social ‘Twitter’ shprehu vendosmërinë për mbylljen e pikave të basteve deri në Janarë, teksa në statusin e...

Pas lodhjes së Botërorit, Eva Murati nuk do pushime: Gati për...

Moderatorja sportive, Eva Murati, duket se është mjaft e angazhuar në projektet e saj, aq sa për të nuk ka ngelur kohë për pushime. Së...

A është ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Reagon Eva Murati:...

Prej kohësh, mediat online kanë aluduar se lidhja mes moderatores së njohur Eva Murati dhe djalit të Jozefina Topallit, Genar Topalli ka marrë fund. Megjithatë,...

Eva Murati feston 23-vjetorin, por a ishte i pranishëm Genar Topalli?

Modelja dhe prezantuesja, Eva Murati ka festuar ditën e djeshme 23-vjetorin e lindjes, të cilin e ka kaluar me miqtë e saj të ngushtë. Megjithatë,...

Eva Murati në plazh, jo për qejf: Jam e sëmurë!

Moderatoja e sportit Eva Murati është ndër më të dashurat për publikun shqiptar. Ditën e djeshme me diell Eva e ka shfrytëzuar për të...

Eva Murati i del në krah Mustafa Nanos: Ilda sheqer i...

Moderatorja sportive Eva Murat, e ftuar në emisionin “Thumb” ka folur për profesionin e saj, por nuk i ka shpëtuar pyetjeve ngacmuese për debatin...

Eva Murati flet për lidhjen 6-vjeçare me Genar Topallin: “S’kam bërë...

“Nuk e mendoja që futbolli do më bënte kaq shumë për vete, më ka përfshirë të tërën”, kështu deklaron në një intervistë për emisionin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!