28/01/2020
Home Tags Fabian Topollaj

Tag: Fabian Topollaj

13 tetori, Topollaj: Koha i dha të drejtë Bindjes Demokratike, partitë...

Një nder themeluesit e ‘Bindjes Demokratike’ Fabian Topollaj, i ftuar në “Ditarin e orës 13:00”  në A2CNN, u ndal te zgjedhjet e 13 tetorit,...

“Opozita në garë edhe me Ramën kryeministër”, Topollaj: ‘Bindja’ e gatshme...

Këshilltari i PD në Bashkinë e Tiranës, Fabian Topollaj ka reaguar pas letrës që aleatët e PD i dërguan sot KQZ, ku i thanë se janë...

Bindja Demokratike: Mbështesim këtë vendim të presidentit Ilir Meta

Numri dy i Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj mbeshtet vendimin e presidentit Ilir Meta për mos-dekretimin e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave. Sipas...

Mbi 20 persona në takimin e Astrit Patozit, ‘Bindja Demokratike’ asnjë...

Mbi 20 persona raporton gazetarja e ‘Top Channel’, Elda Menga, se ndodhen në takimin e Astrit Patozit në një zyrë në zonën e liqenit...

Vendimi i Gjykatës, shpallet i pavlefshëm mandati për 6 këshilltarë të...

Gjykata Administrative ka shpallur të pavlefshëm mandatin e 6 anëtarëve të Këshillit të Bashkiak të Tiranës, të cilët morën detyrën pasi paraardhësit e tyre...

Topollaj i shkruan Strazimirit ‘në emër’ të Berishës: Flas për analizën...

Demokratët nuk po arrijnë që debatin e brendshëm ta zhvillojnë në strukturat e partisë, por po përfshihen në akuza dhe kundërakuza në rrjetet sociale....

Kërkohet “qeveri teknike” edhe për bashkinë e Tiranës, këshilltari tregon si...

Këshilltari i PD-së në bashkinë e Tiranës, Fabian Topollaj ka kërkuar një “qeverisje teknike” për bashkinë e Tiranës, për të larguar nga posti i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!