26/01/2020
Home Tags Fate Veliaj

Tag: Fate Veliaj

Propozimi i Ramës për paketën antishpifje, deputeti i PS-së në delir:...

Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama paralajmëroi se së shpejti do të paraqes një paketë antishpifje, por pa dhënë detje të tjera. Të pyetur...

Fotot/ Deputeti dhe kryebashkiaku i PS-së improvizojnë dasmën e Skënderbeut

Në kalanë e Kaninës është zhvilluar ceremonia e improvizuar e dasmës së Gjergj Kastriotit. Ceremonia është ideuar nga deputet socialist Fate Veliaj. Në fotot e...

Deputeti i PS-së hap ekspozitë, i pranishëm edhe Edi Rama

Pas Edi Ramës një tjetër përfaqësues i partisë Socialiste do të hap ekspozitë me piktura. Bëhet fjalë për deputetin rishtar Fate Veliaj. Deputeti socialist i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!