18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Filip Davidi

Tag: Filip Davidi

Autori serb që kërkon njohjen e Kosovës dhe thotë se, sot...

Filip Davidi është ndër shkrimtarët më të njohur të ditëve tona në Serbi. Edhe pse në moshë të shtyrë, 78 vjeç, ai njihet gjithashtu...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!