13 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Fitues

Tag: fitues

Zgjedhjet lokale në SHBA, kush janë shqiptarët që triumfuan, mes tyre...

Shtatë shqiptarë morën pjesë në zgjedhjet lokale të mbajtura ditën e djeshme në SHBA. Deri tani, katër prej tyre kanë rezultuar fitues të posteve të...

Përzgjidhen drejtuesit e shërbimeve në QSUT, dy ministre nuk firmosin emrat...

Ministria e Shëndetësisë dhe ajo e Arsimit mbajnë peng emrat që do të drejtojnë shërbimet spitalore në Qendrën Spitalore Universitare. Nuk dihet ende nëse...

Sot shpallen fituesit e Lotarisë Amerikane

Sot është një ditë e shumëpritur për të gjithë ata që duan të ikin në Amerikë. Ditë më parë, Ambasada Amerikane në faqen zyrtare...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!