19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Foto e dites

Tag: foto e dites

I rrethuar

Një person ecën midis tullave në një rrugë të rrethuar në Hong Kong. Foto: Isaac Lawrence / AFP

Ngricë vjeshtore

Marktoberdorf, Gjermani Hala akulli në një degë vjeshte Fotografia: Karl-Josef Hildenbrand / dpa / AFP / Getty Images

Mammoth hunting

Tultepec, Meksikë Eksploruesit gjejnë mbetje të mamuthëve të kapur në kurthet e para të ndërtuara nga njeriu në Tultepec, Meksikë. Fotografia: José Méndez / EPA

Erë zogjsh

Një gargull zogjsh në fluturim duket në qiell, në Gretna Green, Skoci Foto: Phil Noble / Reuters

Wild

Autoritetet indiane kthyen në pyll një elefant të egër, i cili zbriti nga xhungla në kërkim të ushqimit. Elefanti i egër u largua nga zona...

Dita e Punëtorëve

Një punëtor Indian mban një maskë mbrojtëse të vjetëruar, ndërkohë që punon në një fabrikë të vogël alumini në Hyderabad të Indisë. Foto: Mahesh Kumra/AP

Zgjat dorën!

Një lundërz përpiqet të marrë një copë ushqimi nga një klient në një kafene në Tokio. Lundërzat aziatike janë kafshë tipike dhe shumë të...

Çmenduria e Baltës

Konkurrentët marrin pjesë në ngjarjen vjetore të “Çmendurisë së Baltës” në Portadown, Irlandë Veriore. Foto: Charles McQuillan / Getty Images

Ultra kloun

Një tifoz i zjrrtë në stadiun, në ndeshjen e Bundesliga-s, St Pauli v Hamburger - Millerntor-Stadion, Hamburg, Gjermani. Foto: Reuters/ Bimmer Fabian

Zhurmë!

Pamje e ndërtesave të larta dhe të ngjeshura të Tiranës, fotografuar nga lartësia. Foto: Jona Kazani, @f_photoreporter

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!