28/02/2020
Home Tags Foto

Tag: foto

Wanda Nara i druhet virusit me përmasa botërore, vë maskë gjatë...

Coronavirusi i ka bërë njerëzit në shtete të ndryshme të përdorin masat mbrojtëse. Deri tani ka patur rreth 200 të vdekur në Kinë nga...

Rama foto nga avioni: Për në Berlin për takimin me kancelaren...

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto nga avioni në fluturim drejt Berlinit ku do të takohet me kancelaren Angela Merkel. Takimet e tij...

Braçe hap arkivat, publikon fotot e vjetra me Fatos Nanon, Ilir...

Zv.kryeministri Erion Braçe është rikthyer shumë vite pas në kohë, duke kujtuar themelimin e FRESSH dhe duke hapur arkivat me foto të shkrepura 28...

Neymar tallet me shokun e skuadrës: Eminem italian!

Neymar ka mbi 100 milionë ndjekës në të gjitha faqet e tij zyrtare në rrjetet sociale dhe di mirë se si t'i përdorë, sepse...

CNN përzgjedh si një ndër fotot më të mira arkitekturore një...

Televizioni i njohur amerikan “CNN” ka përzgjedhur një foto nga përditshmëria në Tiranë, si një ndër më të mirat nga pikëpamja arkitekturore. Në faqen online...

Messi nuk flet me Griezmann? Kjo foto mbyll çdo diskutim

Lionel Messi dhe Antoine Griezmann spekulohet se kanë probleme mes tyre, meqë në fushë duket qartë se nuk funksionon loja e të dyve bashkë....

Pse Jonida Maliqi u detyrua të fshijë foton në Instagram, më...

Këngëtarja Jonida Maliqi është përballur me një ‘lum’ kritikash nga komentuesit, pasi postoi një foto nga Maroku pranë dy majmunëve të lidhur me zinxhirë. Një...

Më të lumtur se kurrë, Erion Veliaj poston foton e ëmbël...

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tashmë prej një viti është bërë baba i një djali, Kajan. Ndonëse që prej ardhjes së tij në...

Si dukej Albin Kurti, Ramush Haradinaj dhe Vjosa Osmani kur ishin...

Sot janë emra të njohur të politikës në Kosovë. Mediat në Kosovë, kanë publikuar foto të ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, kryesuesit të zgjedhjeve të parakohshme, Albin...

Kulluri për foton Rama – Obama: Kryeministri do ketë probleme me...

Ish-anëtar i këshillit kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri mendon se kryeministri Edi Rama është në pozicion të vështirë, pas skandalit për pagesë për foton...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!