9 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Fuga

Tag: fuga

Fuga: Të shkarkohet Kuvendi i Shqipërisë, ngjall panik si tërmeti

Akademiku Artan Fuga deklaroi se nëse Komisioni i Venecias nuk deklaron se presidenti Ilir Meta duhet shkarkuar, atëherë duhet shkarkuar Kuvendi i Shqipërisë. Në një...

Akademia e Shkencave një institucion monist, me votime të paligjshme e...

Artan Fuga Presidenti i Republikës z. Ilir Meta, duke mos e njohur si të ligjshme me dekretin e 12 korrikut 2019 zgjedhjen e kryetarit të...

Denoncimi i akademikut Fuga për zgjedhjen e Gjinushit kryetar dhe revolta...

Akademiku i njohur Artan Fuga e kundërshtoi me forcë zgjedhjen e Skënder Gjinushit si kryetar të Akademisë së Shkencave. Ai paralajmëroi largimin e tij...

Projektligji këllirë që e kthen Akademinë e Shkencave në një klub...

Artan Fuga Një projektligj këllirë, që më bën të vjell, dhe që e kthen akademinë e shkencave më keq sesa është, në një klub pensionistësh...

Fuga në komisionin për arsimin: Duhet reformim në Akademinë e Shkencave,...

Akademiku Artan Fuga deklaroi në komisionin për Arsimin dhe Mjetet e Informimit Publik se problemi me Akademinë e Shkencave nis që me zgjedhjet me...

Artan Fuga tregon arsyet se përse nuk duhet votuar në zgjedhjet...

Akademiku Artan Fuga shpjegon se përse nuk ka vlerë vota në zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Në një status në Facebook, ai sqaron se...

Artan Fuga: Dënimi për mosdaljen nga Shqipëria shton kandidaturat për azil...

Akademiku i njohur Artan Fuga mendon se nisma më e funti e qeverisë, vendosja e dënimit për të mos lejuar daljen nga Shqipëria të...

Akademiku Fuga: Ju tregoj rrenat për themelimin e PS, e vërteta...

Akademiku Artan Fuga ka treguar të vërteta interesante në lidhje me themelimin e Partisë Socialiste.  Ai ka prova se ata persona të cilët vendosën...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!