12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Fuqi

Tag: fuqi

Putin fton fuqitë e mëdha në një samit për të folur...

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin propozoi një samit me vendet anëtare të Këshillit të Sigurisë, Kina,Rusia, Franca, SHBA-ja dhe Britania e Madhe brenda vitit...

Lavrov ka shpresa se marrëveshja bërthamore mes Iranit dhe fuqive nuk...

Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, ka shpresë se marrëveshja bërthamore midis Iranit dhe fuqive botërore do të vazhdojë që të mbetet. Shteti...

Diplomati Nesho: Rusia kërkon që të ketë në Ballkan rolin e...

Diplomati Agim Nesho mendon se Rusia nuk e mbështet dot Ballkanin Perëndimor nga ana ekonomike në krahasim me Evropën, e cila është një nga...

Bie në renditje SHBA e Britania e Madhe, kjo është pasaporta...

Dy pasaporta të fuqishme, ajo e Mbretërisë së Bashkuara dhe SHBA-së, kanë zbritur në renditje nga viti i kaluar, duke u renditur sipas Henley...

Nis “lufta” midis dy fuqive të mëdha ekonomike, reagon Kina pas...

Tarifat e Shteteve të Bashkuara mbi mallrat e Kinës, në vlerë prej 34 miliardë dollarësh, hynë në fuqi, duke sinjalizuar fillimin e një beteje...

Rregulla të reja për makinat luksoze, paguajnë 19 milionë lekë më...

Makinat e luksit me kapacitet 6+1, që kushtojnë më shumë se 5 milionë lekë, nuk do të mund të shpëtojnë dot taksës së luksit. Ka...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!