26/01/2020
Home Tags Garda e Republikes

Tag: Garda e Republikes

“Heqja e mbrojtjes, gjest frikacak dhe hakmarrës”, Garda i përgjigjet Berishës

Garda e Republikës i ka hequr mbrojtjen ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili ruhej me truproja të veçanta për shkak të posteve të rëndësishme shtetërore...

Video/ Garda e Republikës vendos gardh me gjemba në hyrjet e...

Një video e publikuar nga ‘A2’ tregon se Garda e Republikës ka vendosur gardh me gjemba në hyrjet e Kryeministrisë. Gardhi është ngritur pas...

‘Edi Rama u sulmua me solucion kimik’, Garda e Republikës dhe...

Garda e Republikës dhe Policia e Shtetit kanë reaguar me anë të një deklarate të përbashkët për ngjarjen e ndodhur sot brenda Kuvendit të...

Gardisti vrau gruan me armën e shërbimit, në Gardë nuk respektohet...

Mëngjesin e sotëm, Tirana u zgjua me një lajm tronditës. Një punonjës prej 15 vitesh në Gardën e Republikës është arrestuar nga policia pasi...

Garda paditi ish-drejtuesin, Gjykata e Tiranës shpall moskompetencën

Më 2 nëntor, Garda e Republikës ka bërë një padi në drejtim të ish-drejtuesit Ndrea Prendi, duke kërkuar që të paguajë faturën e dëmshpërblimit...

Garda padit ish-drejtuesin dhe efektivin: Të dëmshpërblejnë familjet e viktimave të...

Garda e Republikës ka bërë një padi në drejtim të ish-drejtuesit Ndrea Prendi dhe efektivit Agim Llupo, duke kërkuar që ata të paguajnë faturën...

Gjendet i pajetë punonjësi i Gardës, detajet e para nga Ministria...

Një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur i pajetë në ambientet e këtij institucioni. Paraprakisht, dyshohet se M., 30 vjeç, nga Përmeti ka...

Denoncimi i PD për ndërtimet te Garda, reagon bashkia e Tiranës:...

Bashkia e Tiranës ka reaguar nëpërmjet një deklarate pas denoncimit të zëdhënëses së Partisë Demokratike, Ina Zhupa, se në ambientet ku ndodhet aktualisht Garda...

Artan Hoxha nxjerr detaje të reja: Shkëlzeni nuk vdiq nga arma...

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë disa detaje të reja sa i përket vdekjes së Shkëlzen Qordjes, shofer i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në...

Refuzim i familjes apo i Gardës? Shoferit të Xhafajt i’u dha...

Ditën e djeshme u përcoll për në banesën e fundit gardisti, Shkëlzen Qordja, me detyrë shofer i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!