33 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Gazetari

Tag: gazetari

Gazetari shqiptar tregon si e mësoi që ishte prekur me covid-19:...

Gazetari i njohur në Kosovë, Berat Buzhala rezultoi ditët e fundit i prekur me covid-19. Në një status në rrjetet sociale, Buzhala tregon se si...

Gazetari flet për ‘padronin’ e ri të Lazaratit: Beteja u fitua,...

Gazetari Artan Hoxha kujton sot se kanë kaluar 6 vjet nga operacioni antikanabis i qershorit të 2014-ës në Lazarat. Pas pesë ditësh përballje nga RENEA...

Filmonte tensionet mes banorëve dhe IKMT në Shëngjin, policia shoqëron gazetarin...

Policia ka shoqëruar në krye të detyrës gazetarin e report tv në Lezhë, Elvis Hila teksa ky i fundit po ndiqte përplasjet mes banorëve...

Flet gazetari shqiptar që u infektua nga koronavirusi: E zbulova pasi...

Gazetari shqiptar në Belgjikë, Albi Xhunga rrëfeu eksperiencën e tij me koronavirusin, pasi u infektua prej tij. Ai shprehet se pati simptoma të lehta,...

Xhaxhiu ia thotë në sy Bashës: Ke votën time personale për...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha foli pasdite në “Fax Neës” për situatën e krijuar nga koronavirusi. Fjalën ai e nisi me falenderimin ndaj...

Gazetari i ZDF-së i quajti shqiptarët mashtrues, Rama: Kjo është një...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, reagoi ashpër ndaj moderatorit të ZDF-së, Marcus Lanz, i cili i etiketoi si mashtrues shqiptarët gjatë transmetimit. Ai përdori...

Video/ Gazetari nuk i mban dot lotët kur raporton për nxjerrjen...

Gazetari Muhamed Veliu me lot në sy raportoi për një lajm të trishto nga Thumana. Forcat e kërkim-shpëtimit nxorën nga rrënojat trupat e pajete...

“Gjithë kjo gocë dhe s’gjete ndonjë mi”, aktorja e Portokallisë: S’ka...

Aktorja e njohur e Portokallisë, Renada Caci tregon në ‘E diell’ se si reagojnë mamaja dhe gratë e lagjes kur bëhet fjalë për martesën. Gazetarët...

Gazetari: Ndoj refuzon vizitat pas vdekjes së shoferit, Krimet e Rënda...

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoj ka kufizuar vizitat pasi ka marrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të shoferit të tij Andi Maloku. Gazetari...

Atentati ndaj Ndojit/ Gazetari nuk beson te zbardhja e ngjarjes: Ky...

Kryeredaktori i lajmeve në Ora News, Trazhgim Sokolaj, mendon se atentati në mbikalimin Shkozetit ku u plagosën tri persona, mes tyre edhe prokurori i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!