15 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Gazetaria

Tag: gazetaria

Gazetari i “Rai 3” Cataldi: Rasti i vetëm në botë që...

Intervistoi: Irgis Hysenaj Gazetari i “Rai 3” Valerio Cataldi e ka provuar vetë reagimin e ashpër të qeverisë shqiptare, pas një reportazhi që ai bëri...

Ben Blushi tregon raportin mes medias dhe politikës: Gazetarë të njohur...

Gazetari dhe ish-politikani Ben Blushi tregon raportin që ka me këto dy pushtete. Pas rikthimit në media, jo si gazetar, por si menaxher, për Blushin...

Soreca: T’i jepet fund ndikimit të politikës në media dhe mungesës...

Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca ngre shqetësimin se media në Shqipëri ndikohet nga politika dhe se shpesh nuk ka transparencë. Gjatë fjalës së...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!