21/02/2020
Home Tags Gazment Bardhi

Tag: Gazment Bardhi

‘Do ngre padi ndaj Salianjit’, PD i përgjigjet Lefter Allës: Reagim hilacak,...

Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka reaguar mes një postimi në Facebook, pas deklaratës së kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, i...

‘Berati, një nga 5 qarqet me numrin më të madh të...

Gazment Bardhi, sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, në kuadër të takimeve me strukturat e partisë në rrethe sot është ndalur në Berat. Takimin e...

Tenderi për gruan e Kajmakut, reagon PD: Edi Rama dëshmon në...

Gazment Bardhi, sekretar i Përgjithshëm i PD-së, ka reaguar pas lajmit për tenderin që Ministria e Brendshme i ka dhënë gruas së Agim Kajmakut,...

Bardhi publikon ‘hartën’ e kryebashkiakëve të denoncuar me të shkuar kriminale:...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar edhe një herë të përmbledhur në një ‘hartë’ se cilët janë pesë kryebashkiakët e PS...

Marrëveshja për ‘Zgjedhoren’, Bardhi: Qeveria të heqë gjendjen e jashtëzakonshme, t’i...

Pas dakordësimit të opozitës jashtëparlamentare dhe maxhorancës për Reformën Zgjedhore, ka reaguar sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi. Përmes një shënimi në Facebook, Bardhi...

Kur do të rikthejë protestat PD? Bardhi: Mundësi reale për ditët...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka konfirmuar rikthimin e protestave nga PD. Në një intervistë me mediat, gjatë takimeve me strukturat e PD...

Shembja e pallateve në Thumanë, Gazment Bardhi 5 pyetje për Edi...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i ka drejtuar pesë pyetje kryeministrit Edi Rama lidhur me shembjen e pallateve në Thumanë, ku dhe...

Betimi te noteri i Arta Vorpsit, reagon PD: Rama po zbaton...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar lidhur me aktin e gjyqtares Arta Vorpsi, e cila ka bërë betimin te noteri, duke...

PD publikon dokumentet nga sistemi i burgjeve: Mark Babani, i dënuar...

Partia Demokratike ka thelluar denoncimin ndaj kryebashkiakut të Vaut të Dejës i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD...

Rama ‘ndau’ hesapet me Valdrin Pjetrin, reagon PD: Heshti për 11...

Pas reagimit të kryeministrit Rama, i cili pak më parë u shpreh se derisa të vërtetohet pafajësia e Valdrin Pjetrit, PS i ka rrugët...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!