31 C
Tirana
19/09/2020
Home Tags Gjuetaret

Tag: gjuetaret

Foto me kafshë të egra e të vrara në fuoristradë, policia...

Një foto me kafshë të egra të vrara dhe armë gjahu, ndërsa ndodhen pranë një fuoristrade bëri bujë ditët e fundit në rrjetet sociale. 6...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!