15 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Gramoz Ruci

Tag: Gramoz Ruci

Po përflitet si kryetari i ri i Kuvendit, Gramoz Ruçi tregon...

Gramoz Ruçi shprehet se nuk e shohin fitoren me eufori, por me realizëm për të përmbushur pritshmëritë e larta të shqiptarëve, socialistë e demokratë....

Vendimet e para të qeverisë “Rama 2”, këta janë emrat e...

Ndonëse ka vetëm dy ditë që është rikonfirmuar për një mandat të dytë, kryeministri Edi Rama e ka të qartë se kë do të...

Gramoz Ruçi lë me urgjencë qarkun e tij për tu nisur...

Kandidati i PS-së për deputet në qarkun e Fierit, Gramoz Ruçi është nisur me urgjencë mbrëmjen e sotme drejt qytetit të Vlorës. Politiko.al mëson...

Meta i përgjigjet kërcënimit të Ruçit: Nuk do kesh mundësi të...

Ish-kryetari i LSI, Ilir Meta i është përgjigjur kërcënimit të kandidatit të PS, Gramoz Ruçi, se do të jetë i pari që do provojë...

Kërcënimi ndaj Metës, Fatos Lubonja: Ruçi ka koalicionin e fshehtë PS-PD...

Analisti Fatos Lubonja beson se PS dhe PD janë në një koalicion të fshehtë dhe kjo kuptohet nga kërcënimi që Gramoz Ruçi bëri për...

Kërcënimi i Ruçit për Metën: Mund të jesh presidenti i parë...

Gramoz Ruçi ka kërcënuar hapur dhe në mënyrë të drejtpërdrejt Ilir Metën se mund të behet presidenti i parë që do të provojë shkarkimin. Duke...

Ruçi i përgjigjet sulmeve të Metës: Të dhamë gjithçka, por njeri...

Kandidati i PS për deputet në Fier, Gramoz Ruçi i është përgjigjur sulmeve të ish-kreut të LSI, Ilir Meta. Ruçi i kujton Metës se...

Gramoz Ruçi pritet me protesta në Zharrëz, banorët nuk binden nga...

Deputeti i PS, Gramoz Ruçi ka qenë sot në Zharrëz të Fierit për të biseduar me banorët të cilët vuajnë prej vitesh nga aktiviteti...

Gramoz Ruçi fans i jetës së natës? Kreu i Grupit të...

Gramoz Ruçi është fans i jetës së natës? Kreu i Grupit Parlamentar të PS është fotografuar në club-in “Magic4”, ku këndohet çdo fundjavë ‘live’...

Flet Ruçi pas takimit Rama-Basha: S’ka alternativë tjetër për opozitën

Kreu i Grupit Parlamentsr Socialist, Gramoz Ruçi tha sot nga ceremonia përkujtimore e Dëshmorëve të Kombit se shpreson ende në një marrëveshje mes opozitës...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!