23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Gramoz Ruci

Tag: Gramoz Ruci

3 vjet Reforma në Drejtësi, Ruçi: E pakthyeshme për të gjithë!...

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi e cilëson Reformën në Drejtësi tri vjet pas miratimit të saj si një moment reflektimi për të gjithë dhe...

“Më fal se nuk të dëgjova”, Ruçi debat me ministren: Mos...

Ka qenë një seancë e gjatë takimi i fundit për këtë sesion parlamentar, por duke kaluar për miratim një sërë projektligjesh të 'nxehta'. Gjatë seancës...

28 deputetë të PS i bënë kërkesë, Ruçi ‘refuzon’ të shkarkojë...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi duket se nuk ka qenë pro nismës së 28 deputetëve të Partisë Socialiste për shkarkimin e Arben Malajt nga...

Deputeti i PS kërkon të anulojë projektligjin: Ligji shkelet në Kuvend,...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj ka kërkuar të anulojë nga rendi i ditës projektligjin “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin “Për mbrojtjen...

Kundërshtohet caktimi i Ruçit si kordinator i PS në Jug: Fyerje...

Ish-deputeja e PD, Nada Meçorapaj ka kundërshtuar emërimin e Gramoz Ruçit si kordinator i PS në Jug të Shqipërisë. Në një postim në ‘Facebook’,...

Pas 30 qershorit, Rama, Balla dhe Ruçi “ndajnë” Shqipërinë në tri...

I pyetur për propozimin e presidentit Ilir Meta që 13 tetori të jetë dita e zhvillimit të tre palë zgjedhjeve, ato lokale, presidenciale dhe...

Festimet e Pavarësisë së SHBA/ Meta fotografohet nën shoqërinë e socialistit...

Ambasada Amerikane në Tiranë ka organizuar mbrëmjen e së enjtes pritjen e përvitshme me rastin e 4 korrikut, Ditës së Pavarësisë së Amerikës. Ceremonia për...

“Flet vetë”, Berisha nuk i reziston dot tundimit dhe shpërndan videon...

Një video që satirizon kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi, është bërë publike dhe pop qarkullon në rrjetet sociale. Ish kryeministri Sali Berisha nuk i ka...

Fuga gjen presidentin e ri të përzgjedhur nga PS: Mbështetet nga...

Akademiku Artan Fuga ka analizuar deklaratat e presidentit Ilir Meta, në konferencën e sotme për shtyp. Sipas tij, kreu i shtetit do të dorëhiqet...

Balla i shkruan Ruçit: Të shkarkohet Meta!

Partia Socialiste duket se po nxiton të grumbullojë çdo aleat të mundshëm kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve. Pas deklaratave...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!