21 C
Tirana
05/07/2020
Home Tags Grupi demokrat

Tag: grupi demokrat

‘U dorëhoq verbalisht’, Rudina Hajdari jep versionin e saj dhe sqaron...

Deputetja Rudina Hajdari ka dalë sot në një konferencë para gazetarëve, duke dhënë versionin e saj sa i takon nismës së deputetëve të grupit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!