13 C
Tirana
05/06/2020
Home Tags Halim Kosova

Tag: Halim Kosova

Ish deputeti flet për nismën e re të ambasadës së SHBA...

Ish-deputet i Partisë Demokratike, me profesion mjek, Halim Kosova deklaron se partia ku ai bën pjesë po i kushton rëndësi etikës dhe pastërtisë së...

“Ke punuar me Halim Kosovën, kundër Veliajt”, shkarkohet drejtoresha te Tatimet...

Vetëm katër ditë ka zgjatur “aventura” e Silvana Lamaj në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Hetimit Tatimor. Ajo raportohet se është shkarkuar papritur...

Zbardhet debati në grup/ Kosova, Vokshi dhe Noka i shprehin shqetësimin...

Tre deputetë demokratë i kanë shprehur shqetësimin kryetarit Lulzim Basha për përfshirjen e disa individëve në procesin e analizës së humbjes në zgjedhjet e...

Festa e PS bën bashkë dy ish-kandidatët për bashkinë e Tiranës

Halim Kosova ishte i dërguari i PD-së në festën e themelimit të Partisë Socialiste dhe shumë zyrtarë socialistë nxituan të takohen me deputetin demokrat. Një...

Halim Kosova në krah të Linda Ramës dhe Saimir Tahirit gjatë...

Halim Kosova ka qenë politikani me të cilin është përfaqësuar Partia Demokratike në festën e themelimit të rivalit të tyre, Partisë Socialiste. Kosova është takuar...

Zbulohet politikani që PD do të dërgojë sot në selinë e...

Pavarësisht retorikës së fortë në fushatë, Partia Demokratike ka vendosur që të përfaqësohet në festën e themelimit të Partisë Socialiste. Mësohet se PD do të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!