14 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Halkidiki

Tag: halkidiki

Stuhi dhe përmbytje/ Moti i keq godet gjatë natës Greqinë, humbin...

Të paktën gjashtë persona, përfshirë edhe dy fëmijë, humbën jetën si pasojë e motit të keq që ka përfshirë gjatë natës së mbrëmshme Greqinë. Era...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!