27 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Henri Cili

Tag: Henri Cili

U ndalua gjatë operacionit “Mezhgorani”, detyrim paraqitje për Henri Çilin dhe...

Gjykata e Posaçme rivlerësoi masat e sigurisë për të arrestuarit dhe të dyshuarit e dosjes “Mezhgorani”, ku mes personave që u ndalua disa javë...

Gjiknuri e të tjerët: kush janë zyrtarët që dolën në përgjime...

Dje, kryefjalë e medias ishte urdhër-ndalimi i botuesi Henri Çili. Ai u ndalua në sajë të një operacioni të shtrirë në pesë qarqe bashkë...

Henri Çili mohon akuzat, zbardhet dëshmia e analistit në polici: Çdo...

Botuesi dhe pronari i UET, Henri Çili ka mohuar të gjitha akuzat e ngritura ndaj tij, pas ndalimit në sajë të një operacioni të...

Henri Çilin ta ndalojnë, por të mos na fyejnë duke e...

Alfred Lela Ndalimi i Henri Çilit, një personazh i njohur publik, me një varg akuzash, që shkojnë nga 'mashtrimi' deri te 'ndikimi i organeve të...

Ndalimi i Henri Çilit, ish-deputeti: Akuzat e policisë, as më shumë...

Ish- deputeti i PD, Luçiano Boçi e ka komentuar ndalimin e botuesit Henri Çili si një operacion ‘sikur ishte përgatitur të rrëmbente pushtetin’. Sipas ish...

Ish-ministri ironizon veprat e dyshuara për ndalimin e Çilit: Ose është...

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar veprat penale për të cilat sot policia në një deklaratë për shtyp i bëri të ditura ndaj botuesit Henri...

Policia jep detajet e operacionit ku u ndalua edhe Henri Çili:...

Policia e shtetit ka zbardhur detaje nga operacioni i kryer në pesë qarqe për ndalimin e 28 personave pas një hetimi 6-mujor, për disa vepra...

Ndalohet nga policia botuesi Henri Çili, për çfarë akuzohet pronari i...

Është shoqëruar në polici botuesi dhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës, Henri Çili. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas...

Çili: Sinjali i SHBA me shpalljen ‘non grata’ të Dakos

Botuesi Henri Çili ka komentuar në rubrikën “Opinion” në Neës 24, situatën politikë në vend. Sipas tij, ’30 qershori’ duhet të përsëritet pasi nuk...

Henri Çili ‘fotografon’ 10 politikanë: Kush është gjeniu, lideri lokal dhe...

Nga Liridon Cecja Henri Çili, themeluesi i UET-së, në intervistën për PolitikON, shpreh opinionin e tij për 10 personazhe, kryesisht të sferës politike në vend,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!