27 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Historia emocionuese

Tag: historia emocionuese

“Më ra në gjunjë”, ish-presidenti Klinton kujton historinë me kamarierin shqiptar...

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton ka rrëfyer para qytetarëve të Kosovës përvojën e tij para dhe pas hyrjes së NATO-s...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!