29 C
Tirana
06/08/2020
Home Tags Horoskopi i dites

Tag: horoskopi i dites

Horoskopi për ditën e hënë, 20 korrik 2020

Dashi Gjatë kësaj dite do bëni mirë ta dëgjoni intuitën dhe do merrni vendimet e duhura. Ambicia juaj nuk do reshtë për asnjë moment. Ju...

Horoskopi – 11 shtator

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri,...

Horoskopi – 5 shtator 2019

Dashi Ju pret një ditë e mirë sa i takon dashurisë. Kjo do të thotë se nëse keni një histori të cilën e keni përzemër,...

Horoskopi – 12 gusht

Dashi Kjo ditë do të shënojë fillimin e një periudhe të favorshme, ndonëse disa projekte do të jenë në trajtë eksperimentale. Yjet nga ana tjetër...

Horoskopi – 3 gusht 2019

Dashi Ju pret një ditë pozitive qofshi me pushime, apo edhe në punë. Edhe ngarkesat e punës do të menaxhohen me qetësi, ndaj përfitoni nga...

Horoskopi – 2 gusht 2019

Dashi Iu pret një fundjavë e rëndësishme, ku Marsi dhe Venusi do të jenë mjaft të favorshëm, ndaj bëni mirë të kapni mundësitë. Dashuria do...

Horoskopi – 1 gusht 2019

Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë komplikime në dashuri për vendasit e shenjës. Kini kujdes, mund të krijoni një situatë të pakëndshme që do...

Horoskopi – 31 korrik 2019

Dashi Dashuria: Sot marrëdhëniet e zemrës do të favorizohen nga një hënë pozitive dhe do ta hidhni veten në krahët e partnerit tuaj me një...

Horoskopi – 30 korrik 2019

Dashi Dashuria: Jeta private mban surpriza. Sot disa kriza dashurie mund të zgjidhen si në favor ashtu edhe kundër, dhe do të keni të drejtën...

Horoskopi – 29 korrik 2019

Dashi Dashuria: Një javë stresuese, problemet që do të hasni në punë mund të kenë pasoja në frontin e dashurisë. Mundohuni të ndani dy frontet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!