18 C
Tirana
21/09/2020
Home Tags Horoskopi i dites

Tag: horoskopi i dites

Horoskopi – 29 korrik 2019

Dashi Dashuria: Një javë stresuese, problemet që do të hasni në punë mund të kenë pasoja në frontin e dashurisë. Mundohuni të ndani dy frontet...

Fiksimet më të çuditshme të shenjave të horoskopit

Dashi: Të varur ndaj nxitimit Një Dash do që gjithçka të bëhet në sekondë. Kjo shenjë e sunduar nga Marsi luftëtar nuk shquhet për durim,...

Horoskopi – 21 korrik 2019

Dashi Mund të përballeni me ndryshime dhe transformime të rëndësishme, kështu që duhet të veproni. Kush ka mundësi për të firmosur një marrëveshje afatgjatë, nuk...

Horoskopi – 16 korrik 2019

Dashi Kjo e martë do të jetë e mbushur me tensione dhe diskutime, si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale. Gjithçka për shkak të...

Horoskopi – 15 korrik 2019

Dashi Dashuria: Java do të luhatet në dashuri, do të përpiqeni t’i kushtoni vëmendjen e duhur gjysmës tuaj dhe të kujdeseni për marrëdhënien tuaj. Do...

Horoskopi – 8 korrik 2019

Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetrën.  Përpiquni të gjykoni me...

Horoskopi – 5 korrik 2019

Dashi Kjo ditë mund të duket konfuze, por në të vërtetë mund të sjellë një sërë zgjidhjesh pozitive. Është padiskutim një ditë më e mirë...

Horoskopi – 25 qershor 2019

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të...

Horoskopi – 24 qershor 2019

Dashi Dashuria: Javë e shkëlqyer në kuptim të sentimentalitetit. Ju do të gjeni praninë e një partneri shumë të zhytur në mendime dhe të vëmendshëm...

Horoskopi – 17 qershor 2019

Dashi Dashuria: Ju do të jeni veçanërisht të hutuar gjatë javës dhe madje edhe marrëdhënia juaj në çift mund të lëkundet. E enjtja do të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!