18 C
Tirana
21/09/2020
Home Tags Horoskopi i dites

Tag: horoskopi i dites

Horoskopi i datës 22 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Venusi do favorizoje komunikimin ne çift gjate kësaj dite. Mëngjesi do jete paksa delikat dhe...

Horoskopi i datës 21 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Fati nuk do ju braktisë asnjëherë sot juve qe jeni ne një lidhje kështu qe...

Horoskopi i datës 20 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Nëse marrëdhënia juaj ne çift është e forte sot do kaloni një dite shume te...

Horoskopi i datës 19 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Sot do  e keni me te lehtë se me parë te ruani një ambient te...

Horoskopi i datës 18 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Nen ndikimin e Saturnit gjerat do përmirësohen edhe me shume ne jetën tuaj ne çift....

Horoskopi 9 qershor 2018

Dashi Ndonëse mund të jeni shumë autoritar, duhet të dini se edhe të qenit më të ndjeshëm, mund të zbusë shumë kontradikta që mund të...

Horoskopi 2 qershor 2018

Dashi Gjatë kësaj të shtune do të ndiheni disi të dekurajuar dhe kjo për shkak të disa keqkuptimeve që kanë përfshirë raportet tuaja ndërpersonale, të...

Horoskopi 21 prill 2018

Dashi Në dashuri, nëse marrëdhënia në çift ka tendencë të vazhdojë me kontradikta, faji është rutina e përditshme. Mundohuni ta bëni lidhjen tuaj më të...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 prill 2018

Dashi Do të jeni në gjendje humori gri për shkak të çështjeve të jashtme të jetës në çift që shkaktojnë keqkuptime. Jini më pak të...

Horoskopi i ditës dhe një surprizë për ata që kanë ditëlindjen...

*Horoskopi i Ditës; 09.11.2017 Dashi  (21 mars-19 prill) Sot ju doni që të mbyllni çdo konflikt në lidhje me një çështje apo pronë të përbashkët që...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!