18 C
Tirana
24/09/2020
Home Tags Horoskopi i dites

Tag: horoskopi i dites

Horoskopi – 15 qershor 2019

Dashi Ju pret një ditë pozitive, gjatë së cilës do të keni mundësi që të bini në sy. Parashikohen mundësi të shumta për tu shfrytëzuar...

Horoskopi – 9 qershor 2019

Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë...

Horoskopi – 8 qershor 2019

Dashi Dashuria: Sot është koha e duhur për të punuar me forcën tuaj të brendshme dhe të mendoni se si të rivendosni ekuilibrin në jetën...

Horoskopi – 6 qershor 2019

Dashi Do të jeni të ngarkuar me përgjegjësi të mëdha dhe do të keni shumë gjëra për të çuar deri në fund, por pavarësisht kësaj...

Horoskopi – 5 qershor 2019

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm dhe negativitet, nga e cila me zor do prisni që të dilni. Mundohuni që të mos humbni...

Horoskopi – 3 qershor 2019

Dashi Pritet të jetë ditë pozitive për ju, ku do kaloni momente të gëzuara me të afërmit dhe miqtë. Mos sakrifikoni moralisht për të arritur qëllimet...

Horoskopi – 1 qershor 2019

Dashi Kush ka kaluar një gjendje debulese fizike, gjatë fundjavës do të ketë përmirësim. Do të ketë rizgjim ndjenjash dhe emocionesh pozitive për dashurinë. Po...

Horoskopi – 31 maj 2019

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë kënaqësitë për shumë çifte. Dikush do të kurorëzojë një ëndërr dashurie, ndërsa të tjerë do të marrin...

Horoskopi – 30 maj 2019

Dashi Gjatë këtyre ditëve po merrni sinjale të mira nga yjet, por problemi është se çdo gjë që bëni, mund të mos ketë të ardhme....

Horoskopi – 29 maj 2019

Dashi Dashuria: Një përmirësim në sferën sentimentale, por ju ende duhet të prisni për të marrë dashurinë tuaj mbrapa. Kini besim, çdo gjë do të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!