12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Horoskopi – 1 shkurt

Dashi Dashuria: Në këtë ditë ju mund të ndjeni disa ankthe dhe të përjetoni momente stresi në jetën tuaj private. Sidomos në mëngjes, humori juaj...

Horoskopi – 31 janar

Dashi Dashuria do të bëjë që të harroni problemet që ju shqetësojnë. Ka disa probleme që të cilat nuk ju lënë rehat, duke nisur nga...

Horoskopi – 30 janar

Dashi Mos kini frikë ta shfaqni veten ashtu siç jeni. Njeriu që doni, do ju vlerësojë edhe më shumë. Simpatia dhe tërheqja do të jenë...

Horoskopi – 29 janar

Dashi Pas ndryshimeve të pësuara gjatë muajve të fundit, pozicioni juaj ka nisur që të përmirësohet. Por ka persona rreth jush, të cilët nuk ndajnë...

Horoskopi – 28 janar

Dashi Do të ndiheni më të fortë në raport me të kaluarën, ku muaji do të mbyllet në mënyrën më të mirë të mundshme sa...

Horoskopi – 27 janar

Dashi Mund të përballeni me momente tensione ndaj ka nevojë për reflektim. Jeni natyrë impulsive dhe e drejtpërdrejtë dhe për këtë arsye mund të dukeni...

Horoskopi – 25 janar

Dashi Lajme të mira do të ketë sa i takon dashurisë, e cila do të jetë protagoniste e ditës. Gjatë kësaj dite do të jeni...

Horoskopi – 24 janar

Dashi Kjo e ditë do të jetë mjaft e vështirë. Do të jeni të rrezikuar, ndaj kujdes me fjalët ndaj atyre që ju rrethojnë. Jeni...

Horoskopi – 23 janar

Dashi Në dashuri mundohuni që të shmangni polemikat dhe përplasjet e kota, ose të paktën mos e bëni gjatë kësaj të enjteje. Dita do të...

Horoskopi – 22 janar

Dashi Ndonjë komplikim në punë, mund të shkaktojë probleme në raportin në çift, ndaj mundohuni që të mos i merrni kohë dashurisë, për shkak të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!