23 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Horoskopi – 21 janar

Dashi Dita do të jetë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Jeni më të fortë emocionalisht dhe do të favorizohen zhvendosjet...

Horoskopi – 18 janar

Dashi Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm në raport me ato të mëparshmet, pasi Hëna nuk do të ketë më ndikim te shenja...

Horoskopi – 17 janar

Dashi Jeni disi nervoz për shkak të punës, ndaj mundohuni që të mos ushqeni tensione në dashuri. Në mbrëmje gjërat do të përmirësohen, ndaj mundohuni...

Horoskopi – 16 janar

Dashi Mundohuni që të mos përsërisni të njëjtat gabime në dashuri. Në vendin e punës do të ndjeni disi lodhje, ndaj mundohuni që të mos...

Horoskopi – 15 janar

Dashi Mundohuni që të përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar ndonjë keqkuptim të mundshëm në dashuri, pasi duke nisur që nga kjo e enjte,...

Horoskopi – 14 janar

Dashi Dashuria do të ecë mjaft mirë në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit. Bëni mirë që të mos përfshiheni në histori që nuk...

Luani, shenja e ditës

Do jeni të pamotivuar gjatë kësaj dite dhe do prisni qetësisht ndryshimet. Mos u dekurajoni sido që të shkojnë punët. Nëse keni një lidhje do...

Horoskopi – 13 janar

Dashi Dita do të nisë më së miri, por bëni kujdes ndaj luhatjeve të humorit, të cilat mund të shkatërrojnë gjithçka. Sa i takon punës,...

Horoskopi – 11 janar

Dashi Mundohuni që të përkushtoheni më shumë në dashuri, të jeni më të ëmbël dhe më pak konfliktual. Në këtë mënyrë do të keni mundësi...

Horoskopi – 10 janar

Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të acaruar dhe jeni gati për të debatuar, si në punë edhe në shtëpi. Kjo nuk do të thotë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!