29 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Horoskopi i datës 15 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Nën ndikimin e madhe të planetëve, jeta juaj ne çift ka për te qene shume...

Horoskopi i ri, 14 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale: Dashi: Yjet do ua bëjnë jetën shume te vështirë sot ju te dashuruarve. Do keni gjate...

Horoskopi 9 qershor 2018

Dashi Ndonëse mund të jeni shumë autoritar, duhet të dini se edhe të qenit më të ndjeshëm, mund të zbusë shumë kontradikta që mund të...

Horoskopi 3 qershor 2018

Dashi Një fundjavë nervoze për të lindurit e kësaj shenje. Këtë ditë mund të keni probleme por që janë lehtësisht të zgjidhshme në ditët e...

Horoskopi 2 qershor 2018

Dashi Gjatë kësaj të shtune do të ndiheni disi të dekurajuar dhe kjo për shkak të disa keqkuptimeve që kanë përfshirë raportet tuaja ndërpersonale, të...

Horoskopi, 20 maj 2018

Dashi Mos u tregoni shumë të vrazhdë me miq apo kolegë që i njihni prej pak kohësh, për shkak se mund ti vendosni në siklet...

Horoskopi 21 prill 2018

Dashi Në dashuri, nëse marrëdhënia në çift ka tendencë të vazhdojë me kontradikta, faji është rutina e përditshme. Mundohuni ta bëni lidhjen tuaj më të...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 prill 2018

Dashi Do të jeni në gjendje humori gri për shkak të çështjeve të jashtme të jetës në çift që shkaktojnë keqkuptime. Jini më pak të...

Shenjat më të favorizuara për muajt Korrik-Gusht, astrologia tregon ç’kanë rezervuar...

Astrologia Meri ka folur në emisionin e Rudina Magjistarit për parashikimin e yjeve për sezonin e verës, muajt korrik dhe gusht, për shenjat më...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!