19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Gaforrja, shenja e ditës

Ditë e mbushur me momente të lumtura do jetë kjo e sotmja. Nëse jeni në një lidhje, partneri do ua plotësojë të gjitha dëshirat dhe...

Horoskopi – 9 janar

Dashi Dita do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, ndaj mundohuni që të qëndroni larg polemikave dhe diskutimeve. Në punë do të merrni...

Horoskopi – 8 janar

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme në sajë të ndikimit pozitiv të Hënës, ndaj përfitoni dhe mos i shtyni gjërat. Sa i...

Horoskopi – 7 janar

Dashi Mundohuni që të mos ushqeni polemikat dhe ti menaxhoni problemet në mënyrën më inteligjente të mundshme, duke shmangur nervozizmin. Në punë duhet të vini...

Dashi, shenja e ditës

Shumë gjëra nuk do ju ecin aq mirë sa i kishit menduar sot dhe do ndiheni keq herë pas here. Ju të dashuruarit do jeni...

Horoskopi i datës 4 janar 2020

Dashi Komunikimi juaj do lërë për të dëshiruar gjatë kësaj dite çka mund të sjellë probleme në çdo fushë. Ju që keni një lidhje do...

Horoskopi 2020, shenjat më me fat

Njihuni se si do të jetë dashuria, puna dhe fati sipas astrologut Paolo Fox, për të gjitha shenjat e horoskopit për vitin 2020. Dashi Viti i...

Horoskopi – 31 dhjetor

Dashi Mendoni, rimendoni dhe vlerësoni çdo gjë që do të ndodhë. Duke nisur nga ky fundvit, do të kuptoni se do të nisë një fazë...

Binjakët, shenja e ditës

Dita e sotme do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do silleni e si do veproni. Nëse keni një lidhje dhe shihni dikë tjetër...

Peshqit, shenja e ditës

Jeta juaj do jetë shumë më e kënaqshme sot. Do jeni më zemërhapur dhe të gatshëm për të negociuar për çdo gjë. Ju që keni...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!