23 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Humbin jeten

Tag: humbin jeten

Stuhi dhe përmbytje/ Moti i keq godet gjatë natës Greqinë, humbin...

Të paktën gjashtë persona, përfshirë edhe dy fëmijë, humbën jetën si pasojë e motit të keq që ka përfshirë gjatë natës së mbrëmshme Greqinë. Era...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!