28/01/2020
Home Tags I denuar

Tag: i denuar

“I dënuar në Itali dhe Maqedoninë e Veriut”, ç’ka deklaruar Mark...

Partia Demokratike i kërkoi sot Prokurorisë të nisë verifikimin e Mark Babanit të Bashkisë së Vaut të Dejës, i dalë nga zgjedhjet e 30...

Arrestohet në Tiranë i dënuari me 8 vite burg për trafik...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim kombëtar, të dënuar me 8 vite burg për “Trafikim të narkotikëve...

“Është babai i dy fëmijëve që jeton me punë të ndershme”,...

Kryeministri Rama nuk ka reaguar ende pas publikimit të dënimit Agron Xhafajt me 7 vite burg në Itali për trafikim të lëndëve narkotike. Megjithatë, në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!