23/01/2020
Home Tags Idlib

Tag: Idlib

Rusia nis sulmet e para ajrore në Idlib, Assad gati të...

Në Idlib të Sirisë kanë nisur sulmet e para ajrore. Janë avionët e Rusisë që kanë goditur disa objektiva në këtë zonë, të cilën...

SHBA dhe BE bashkohen për Idlibin. Mogherini: Sulmi do ketë rezultate...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian janë bashkuar së fundmi në një qëndrim sa i përket situatës në Idlib të Sirisë. Ky...

Beteja e fundit për Sirinë mund të shkaktojë katastrofën më të...

Populli sirian është pranë katastrofës më të madhe humanitare dhe këtë herë është qyteti i Idlib që rrezikon të përballet me një krizë të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!