18 C
Tirana
10/07/2020
Home Tags IKMT

Tag: IKMT

Karrige, frigorifer… Pas vdekjes, nxirren jashtë orenditë nga shtëpia e Nexhmije...

Nxirren jashtë orenditë shtëpiake në banesën ku jetoi deri në fund të jetës së saj, Nexhmije Hoxha, gruaja e ish diktatorit Enver Hoxha. Ajo ndërroi...

Filmonte tensionet mes banorëve dhe IKMT në Shëngjin, policia shoqëron gazetarin...

Policia ka shoqëruar në krye të detyrës gazetarin e report tv në Lezhë, Elvis Hila teksa ky i fundit po ndiqte përplasjet mes banorëve...

IKMT shemb 11 objekte të ndërtuara pa leje në rërë, masa...

IKMT, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, ushtruan kontrolle në plazhe e hapësira publike në bazë të planit të masave të hartuara enkas për...

I prishën objektin, kreu i PD-së Velipojë akuza IKMT-së: Ndërhyrje selektive...

Është shoqëruar me debate dhe konfrontime aksioni i sotëm i IKMT-së për prishjen e disa objekteve në zonën e plazhit në Velipojë. Pronarët e...

IKMT vijon aksionin për prishjen e objekteve të paligjshme, tensione mes...

IKMT ka vijuar aksionin e saj, të nisur që prej ditës së djeshme, për prishjen e disa objekteve në Velipojë. Edhe pas ndërhyrjes së...

Velipojë/ Denoncon ish-deputeti: Shembjet e IKMT vetëm ndaj atyre që denoncuan...

Aksioni i IKMT i nisur sot në vijnë bregdetare të Velipojës është shoqëruar me përplasje, për shkak të rezistencës nga ana e pronarëve. Sipas tyre,...

Velipojë/ “Jeni privat a c’jeni”, sherr mes policisë dhe pronareve të...

Është shoqëruar me tensione dhe rezistencë nga ana e pronarëve të subjekteve si bare, restorante apo kioska të ndryshme në Velipojë, nisja e aksionit...

Aksion në orët e para të mëngjesit, IKMT nis shembjen e...

IKMT në bashkëpunim me Policinë e Shtetit që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë nisur një aksion për goditjen e ndërtimeve...

Nis aksioni i IKMT në Astir, bllokohet qarkullimi i automjeteve

Ka nisur që në orën 06.00 të mëngjesit aksioni i Inspektoratit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Astirit për projektin e Unazës...

Ish-deputetë të opozitës në mbështetje të banorëve të Astirit: Rama si...

Ish- deputetë të opozitës jashtë parlamentare kanë shkuar në mbështetje të banorëve të Astirit, të cilët sot kanë kundërshtuar aksionin e IKMT e për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!