23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Ilir Meta

Tag: Ilir Meta

Meta nuk tërhiqet nga kërcënimi për armatosjen e qytetarëve: Nëse policia...

Ilir Meta vazhdon t’i qëndrojë kërcënimit për armatosjen e qytetarëve. Në një intervistë për “Arena”, Meta tha se kjo mund të ndodhë nëse policia...

Fatos Lubonja-Ilir Metës: Më thuaj një emër oligarku… ‘Ngec’ ish-kreu i...

Analisti Fatos Lubonja e ka kapur në vështirësi ish-kreun e LSI-së, Ilir Meta, kur i kërkoi t’i thoshte një emër oligarku për të cilët...

Ilir Meta mesazh Lulzim Bashës: Ke 72 orë kohë…

Ish-kreu i LSI, Ilir Meta i ka dërguar një mesazh kreut të PD-së, Lulzim Basha në mënyrë që pas zgjedhjeve të 25 qershorit të...

Basha, Meta dhe Blushi sot në një emision, përballë dy analistëve...

Lulzim Basha, Ilir Meta dhe Ben Blushi do të ulen sot  në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”. Nuk është konfirmuar nëse tre kandidatët për...

Nga dy emsione të ndryshme, Rama dhe Meta i mbyllin derën...

Kryeministri Edi Rama për herë të parë në mënyrë të qartë ka mohuar një koalicion me LSI-në pas zgjedhjeve të 25 qershorit. Në emisionin...

Meta thirrje drejtuesve të policisë: Nuk do ketë amnisti dhe mëshirë...

Ilir Meta u ka bërë thirrje drejtuesve të policisë që të tregohen të kujdesshëm dhe të mos u bëjnë presion qytetarëve për votën e...

Meta flet për lidhjen e LSI me Kavajën: Ju keni ekipin...

Ilir Meta ka marrë pjesë në mitingun e zhvilluar në Kavajë nga LSI nga ku ka sulmuar sërish PS dhe PD. Meta kërkoi vota...

Frika e Veliajt ndaj Ilir Metës, asnjë deklaratë në zgjedhje kundër...

PS dhe LSI janë në momentin më kritik të përplasjeve, të cilat kanë degraduar edhe në dhunë fizike. Ditët e fundit, kryebashkiaku i Tiranës,...

Publikohet video/ Pas shpinës së Ilir Metës, Viktor Tushaj i fut...

Kryetari i PS-së për Tiranën, Saimir Tahiri ka publikuar një video që tregon momentin e dyshimtë gjatë vizitës së Ilir Metës në shtëpinë e...

Rama për Metën: E çuditshme pjesëmarrja e presidentit në fushatë; gabova...

Kryeministri Edi Rama ka folur përpara mediave pas përfundimit të seancës së jashtëzakonshme në Kuvend. Rama ka komentuar fushatën elektorale, të cilën e ka...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!