22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Inter

Tag: Inter

Barcelonës i prishen planet, Lautaro ka shanse edhe në Premier League

Lautaro Martinez mund të mos transferohet te Barcelona. Klubi katalanas e kërkon me dëshpërim, meqë Luis Suarez është në fundin e karrierës, Ousmane Dembele...

Interi ndjek linjën e Juventusit, të njëjtat masa për koronavirusin

Interi dhe Antonio Conte kanë në plan të ndjekin linjën e Juventusit për uljen e pagave. Koronavirusi praktikisht ka "ngrirë" futbollin dhe duhet adaptuar...

Zbulohet arsyeja pse Lukaku la United për Interin

Romelu Lukaku në verë ishte blerja më e bujshme e Interit, i transferuar nga Manchester United. Arsyeja kryesore pse sulmuesi belg u largua nga...

Thuajse e kryer! Conte i merr një mbrojtës “falas” Mourinhos

Largimi i veteranit Godin është i kryer, kështu që tek Interi po mendojnë për gjetjen e një pasuesi. Sipas asaj që shkruan "Calciomercato", trajneri...

Kumbulla drejt Interit, zikaltrit sakrifikojnë veteranin

Marash Kumbulla do të ndryshojë ekip në merkaton e verës. Djaloshi i artë i kombëtares sonë do të lërë ekipin e Hellas Veronës dhe...

Conte bën gati dy lëvizje për sulmin, Lautaro i ka në...

Interi mund të humbasë në merkaton e verës Lautaro Martinezin. Lideri i skuadrës ka një klauzolë lirimi prej 111 milionë eurosh dhe Barcelona është...

Conte nuk ngopet me cilësi, tani kërkon një maestro nga Reali

Antonio Conte mendon se Interit të tij i mungon një mesfushor me përvojë dhe klas. I përzgjedhuri i trajnerit është Luka Modric, aktualisht te...

Interi nis nga puna, Conte do rinovimin me veteranin

Interi po mendon për të ardhmen. Zikaltrit mendojnë për të rinovuar kontratën me kapitenin Samir Handanovic. Slloveni është mjaft i rëndësishëm për skemat e...

Icardi rikthehet në Itali, nuk e ndal as Koronavirusi!

Milano-Paris-Torino. Një destinacion i tillë është i pamundur sot të bëhet në rrugë ajrore ose tokësore (prej Koronavirusit) dhe ndoshta do të jetë kështu...

Juventusit i prishen planet, një tjetër klub ndërhyn për sulmuesin Icardi

Nëse mendonit se Juventusi ishte e vetmja alternativë e sulmuesit Mauro Icardi pas huazimit te PSG-ja, dijeni se keni gabuar. "Corriere della Sera" raporton se...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!