20 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Jo

Tag: jo

“Nuk është ‘jo’ e prerë”, si e komenton drejtori i Ministrisë...

“Është një ‘po’ me dy por dhe jo një ‘jo’”. Kështu e ka komentuar qëndrimin e Francës Frederic Mondoloni, drejtor i Europës kontinentale në Ministrinë...

Holanda nuk tërhiqet, ministri i Jashtëm: Shqipërisë do t’i jepet ‘Po’...

Parlamenti Holandez nuk do të tërhiqet nga vendimi i qershorit për të bllokuar hapjen e negociatave të pranimit në BE me Shqipërinë. Në qershor,...

Negociatat/ Parlamenti holandez i thotë “jo” Shqipërisë, pozitive përgjigjja për Maqedoninë...

Parlamenti holandez ka votuar kundër çeljes së negociatave për Shqipërinë me Bashkimin Evropian. ndërkohë që sa i përket hapjes së negociatave me Maqedoninë e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!