13 C
Tirana
05/06/2020
Home Tags Jonida Maliqi

Tag: Jonida Maliqi

Pse Jonida Maliqi u detyrua të fshijë foton në Instagram, më...

Këngëtarja Jonida Maliqi është përballur me një ‘lum’ kritikash nga komentuesit, pasi postoi një foto nga Maroku pranë dy majmunëve të lidhur me zinxhirë. Një...

“Me lot në sy…” Këngëtarja e njohur kujton takimin e fundit...

Dje, u nda papritur nga jeta në moshën 56-vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani. Të shumta kanë qenë reagimet e miqve të tij në rrjetet...

Shkelja nga juria/ Rinumërohen votat në Eurovizion, ndryshon renditja e Shqipërisë

Përllogaritja e pikëve ka nisur nga e para në edicionin e këtij viti në Eurovision, duke bërë edhe ndryshimin e renditjes së shumë prej...

Video/ Jonida Maliqi performon në finalen e Eurovizion, shkëlqen në skenë

Këngëtarja Jonida Maliqi ka performuar e dyta sonte në Eurovision, duke marrë duartrokitje të shumta nga të pranishmit. Me të njëjtin fustan të zi me...

Sot finalja e Eurovision, si mund të votojnë shqiptarët në Evropë...

Sot në mbrëmje do të zhvillohet në Tel Aviv të Izraelit finalja e Eurovision. Shqipëria do të përfaqësohet edhe këtë vit në finale, ndërkohë...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj në një lidhje? Çfarë thonë miqtë...

Ndërkohë që Jonida Maliqi po përgatitet për performancën e sotme në natën finale të Eurovision, në media janë rikthyer lajmet për një lidhje të...

U kritikua për anglishten, Elton Deda në krah të Jonida Maliqit:...

Kantautori i njohur Elton Deda u është kthyer të gjithë atyre që kritikuan gjatë ditëve të fundit nivelin e anglishtes që këngëtarja Jonida Maliqi...

Jonida Maliqi reagon pas kualifikimit në finale: Nuk heshta dhe kur...

Këngëtarja Jonida Maliqi, e cila na përfaqëson në Eurovizion me këngën “Ktheju Tokës”, ka reaguar pas kualifikimit në natën finale të festivalit. Në një reagim...

Jonida Maliqi kualifikon Shqipërinë në finalen e Eurovisionit

Përfaqësuesja e Shqipërisë, Jonida Maliqi ka përfunduar me sukses performancën në Tel Aviv dhe është kualifikuar në finalen e Eurovision 2019 që do të...

Jonida Maliqi nesër në Eurovision, shqiptarët nga këto 20 shtete duhet...

Të enjten, 16 maj, Jonida Maliqi do të ngjitet në skenën e Tel Avivit për të performuar këngën ‘Ktheju tokës’, në gjysmëfinalen e dytë....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!