21 C
Tirana
14/08/2020
Home Tags Jonida Vokshi

Tag: Jonida Vokshi

“Mirëserdhe Emi”, mamaja e Jonida Vokshit i bën pritjen e ëmbël...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër, pak ditë më parë, të një vajze të cilën e quajtën Emi. Bekimi i tyre i...

Video/ E fton në emision dhe e vë në siklet. Përballja...

Vetëm dosa javë më parë, në “Xing me Ermalin”, Jondia Vokshi konfirmoi se është në një lidhje me aktorin Besnik Krapi dhe së shpejti...

Aktori i ‘Portokallisë’ rrëfen përplasjen me Altin Bashën: Ishte faji i...

Aktori i njohur i ‘Portokallisë’, Rezart Veleshnja ka rrëfyer se marrëdhëniet me regjisorin Altin Basha nuk kanë nisur aspak mirë, përkundrazi. I ftuar te rubrika...

Moderatorja shqiptare: Më kanë ngacmuar edhe vajza

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në programin “Thumb” me dy drejtueset Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta. Ajo ka folur dhe për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!