12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Julian sulo

Tag: julian sulo

Kush është ‘atentatori’ i dytë që po kërkon policia, biznesmeni i...

Pas Redjan Rrajës, policia po vijon aksionin për të rënë edhe në gjurmët e dy personave të tjerë të dyshuar si përfshirë në atentatin...

Kush është “Juli i Pashakos”, biznesmeni i arrestuar me makinë të...

Ditën e sotme u arrestua 37-vjeçari Julian Sulo, ndërsa udhëtonte me një makinë të blinduar tip BMW dhe nuk iu bind urdhrit të policisë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!