22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Jurgen Klopp

Tag: Jurgen Klopp

Klopp mendon për merkaton, 90 milionë euro për sulmuesin e Barcelonës

Trajneri Jurgen Klopp po mendon për merkaton e verës dhe ka vendosur të afrojë në ekip sulmuesin e Barcelonës. Ousmane Dembele është dëshira e...

Immobile tregon Kloppin: Sa shumë më ka ndikuar!

Sulmuesi kryesor i Lazios, Ciro Immobile, ka folur për trajnerët që i kanë ndikuar shumë në karrierën e tij. Golashënuesi i Serie A admiron...

Situata e rrezikshme, Klopp jep mendimin e tij për të ardhmen...

Champions League me dyer të mbyllura, kampionate të shtyra dhe më e keqja? Euro2020 është në rrezik. Kompeticioni madhor mund të shtyhet, ose më...

Klopp e konfirmon, titullari kryesor dëmtohet keq

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka bërë me dije se Jordan Henderson do të mungojë të paktën 3 javë. Ai pësoi një dëmtim n...

Klopp me rekord të ri, gjermani u tregon targën Guardiolës dhe...

Jurgen Klopp po zhvillon një sezon të çmendur në krye të Liverpoolit. Numri një i stolit ka marrë dhe meritat e këtij suksesi dhe...

Klopp habit me Shaqirin: Ka një muskulaturë të çuditshme!

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka folur në lidhje me dëmtimet e njëpasnjëshme të Xherdan Shaqirit. Sulmuesi shqiptar ka një masë muskolare të madhe...

Barcelona shpëton nga problematiku, Klopp rrëmben dështakun e sulmit

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, mund të prishë sulmin fantastik që ka me Mane-Salah-Firminho. Gjermani beson se ekipi i tij do të kishte më...

“Ka qenë lojtar? Kërkoje në Google!”, – Klopp tallet me Mourinhon...

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është tallur me teknikun Jose Mourinho. Liverpooli do të luajë kundër Tottenhamit në transfertë ditën e nesërme, ndërsa konferenca...

Fitoi prej VAR-it, Klopp i habit të gjithë me deklaratën e...

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, nuk do të pajtohet kurrë me sistemin VAr, pavarësisht se në fitoren e sotme 1-0 ndaj Wolves i ndihmoi...

Firmino në presion, Klopp tregon bisedën e ankthit me lojtarin e...

Sulmuesin Roberto Firmino është kthyer në liderin e Liverpoolit në javën e fundit. Ai ka arritur të shënojë 4 gola në 3 ndeshje duke...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!