32 C
Tirana
05/07/2020
Home Tags Juventus

Tag: juventus

Konfirmon Barcelona, shet Arthurin te Juventus për 72 milionë euro

Barcelona ka rënë dakord që të shesë Arthurin për 72 milionë euro te Juventusi. Lajmi është bërë i ditur nga klubi spanjoll përmes faqes zyrtare. Arthur...

Karantina e Sarrit: Roma, vendi i parë që dua të vizitoj....

Maurizio Sarri, trajneri i Juventus, ka folur për mediat italiane duke treguar detaje nga jeta e tij gjatë periudhës së karantinës, kthimi në fushë,...

Interi ndjek linjën e Juventusit, të njëjtat masa për koronavirusin

Interi dhe Antonio Conte kanë në plan të ndjekin linjën e Juventusit për uljen e pagave. Koronavirusi praktikisht ka "ngrirë" futbollin dhe duhet adaptuar...

Raiola “thikë pas shpine” Milanit, ylli drejt Juventusit

Mino Raiola po luan pisët me skuadrën e Milanit. Ai mund të largojë portierin Gianluigi Donnarumma drejt Juventusit. Portieri me shumë mundësi do të...

Messi surprizon klubin, ulje rrogash drastike nga Barca

Situata e përhapur nga COVID-19 ka ndikuar në të gjitha ekonomitë e botës. Klubet e mëdha kanë ulur pagat, pasi lojtarët janë sensibilizuar me...

Ulja e rrogave dhe biseda me Chiellinin, rrëfehet titullari i Juves

Juventusi u ka ulur rrogat futbollistëve dhe këta të fundit e kanë pranuar. Sulmuesi Douglas Costa tregon se shokët e tij kanë kuptuar situatën...

Juventusi bën lëvizjen e çmendur, sakrifikon 2 yje për Pogba!

Juventusi mund të bëjë një çmenduri në merkato. "Zonja e Vjetër" po mendon të rikthejë në Torino kampionin e botës, Paul Pogba. Mesfushori i...

Gjest i madh nga Ronaldo&CO, Juventusi surprizohet nga futbollistët

Lajm i madh nga Juventusi! Lojtarët kanë vendosur të sensibilizohen me klubin dhe kanë nisur një fushatë shumë interesante. Kapiteni Giorgio Chiellini ka vendosur...

“Nuk mbushesha dot me frymë”, Dybala tregon momentet e sëmundjes

Paulo Dybala shokoi ndjekësit e tij në rrjetet sociale para një jave, kur njoftoi se rezuloi pozitiv me Covid-19. Sulmuesi i Juventusit u karantinua...

Ish-presidenti kritikon Ronaldon: E tregoi veten me largimin nga Italia

Ish-presidenti i Juventusit, Cobolli Gigli, ka folur në lidhje me largimin e Cristiano Ronaldos dret Portugalisë. Ylli i Serie A foli për “Radio Punto Nuovo”...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!