27/01/2020
Home Tags Kadaster

Tag: kadaster

Punësimi në Kadastër, Lame flet pa dorashka: Më ndërhyjnë për qoka...

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka hapur jo vetëm garën për 74 vende të lira në Kadastër, kryesisht në Tiranë dhe Vlorë,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!